STEINEL бренди

STEINEL бренди

STEINEL бренди

09.10.2019 501

З брендом STEINEL і підрозділами STEINEL PROFESSIONAL і STEINEL SOLUTIONS продукти і рішення для професіоналів, професійних користувачів і промисловості пропонуються в рівній мірі. Основними напрямками продукції є автоматичні світлові і термічні інструменти.

Високоякісні товари для облаштування будинку продаються під торговою маркою STEINEL через окремі магазини. Продукція «Made by STEINEL» цінується у всьому світі за хорошу функціональність, простоту використання, гарне співвідношення ціни і якості і довговічність.

Марка STEINEL PROFESSIONAL включає інтелектуальні продукти, розроблені для професійних вимог, а також складні системи для професійних користувачів.

STEINEL SOLUTIONS в Айнзідельні / Швейцарія реалізує індивідуальні проекти для клієнтів, від розробки і виробництва до повної логістики. Відомі компанії, такі як Nespresso, BOSCH, Gira або Kärcher, використовують привабливі ноу-хау STEINEL як відомих клієнтів STEINEL SOLUTIONS.

Інші новини розділу

  • Steinel отримує нагороду TOP 100 як сама інноваційна компанія середнього розміру 10.02.2020526 Steinel отримує нагороду TOP 100 як сама інноваційна компанія середнього розміру
    Herzebrock-Clarholz 30 червня 2018 року. Завдяки винятковому інноваційного потенціалу та управління інноваціями між компаніями, STEINEL був відзначений на загальнонаціональному конкурсі компаній TOP 100 в цьому році.
  • Група STEINEL 09.10.2019469 Група STEINEL
    Винахідливість з 1959 року. У 1959 році пан Генріх Вольфганг Штейнель заснував компанію STEINEL в Реда-Віденбрюк. У 2004 році пан Інго Штайнель приєднався до керівництва і з тих пір керує компанією.
наверх