Поради майстру

Сторінка 1 з 2

Встановлення точкових світильників

Перед покупкою світильників точкового типу, в нашому випадку в ванну кімнату, необхідно уважно вивчити, наявний у вашому приміщенні, стелю. Від конструктивних особливостей стелі залежать місця освітлення кімнати. 

читати статтю
Освітлення саду. Що важливо знати?

З настанням теплих весняних днів і до пізньої осені, прогулянки по саду буквально незамінні. Особливо допомагають розслабитися прогулянки на чистому і свіжому повітрі в вечрній період часу. У зв'язку з цим, дуже важливо своєчасно подбати про освітлення такого саду - правильне освітлення дозволить уникнути зайвих незручностей в темний час доби, і додасть саду особливого шарму.

читати статтю
Що таке прожектор

Будівля має бути освітлена так, щоб підкреслити її роль і статус. Офіційні будівлі повинні виглядати строго і солідно, те ж саме можна сказати про банки і деякі комерційні заклади. Інші повинні виглядати яскраво і привабливо, наприклад кафе і ресторани, торгові центри та інші місця дозвілля. Деякі повинні виглядати загадково, піднесено.

читати статтю
Монтаж гнучкого каменю

Гнучкий камінь виробляють у вигляді невеликих окремих пластин або у вигляді шпалер. Монтаж цього виду оздоблювального матеріалу має особливості, які бажано враховувати при роботі будівельним феном

читати статтю
Невдале фарбування: способи виправлення

Доведеться перефарбовувати заново в тих випадках, якщо грунтовка нанесена нерівно або грудками, а також коли фарба була нанесена на ще не висохлий шар. 

читати статтю
Відновлення полірованої поверхні своїми руками

Меблі з полірованими поверхнями була дуже популярна в радянський період. Практично у кожного в квартирі ще стоять предмети меблів, зроблені в СРСР. Ось тільки зовнішній вигляд цих предметів залишає бажати кращого.

читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх