Гаряче повітря і клей

Невдале фарбування: способи виправлення

Доведеться перефарбовувати заново в тих випадках, якщо грунтовка нанесена нерівно або грудками, а також коли фарба була нанесена на ще не висохлий шар. 

Steinel 240
читати статтю
Відновлення полірованої поверхні своїми руками

Меблі з полірованими поверхнями була дуже популярна в радянський період. Практично у кожного в квартирі ще стоять предмети меблів, зроблені в СРСР. Ось тільки зовнішній вигляд цих предметів залишає бажати кращого.

Steinel 302
читати статтю
Заміна скла в дерев'яній рамі

Для того, щоб поміняти скло (наприклад, розбите) в дерев'яній рамі, ви можете не турбувати професійних теслярів, а зробити це самостійно.

Steinel 291
читати статтю
Клейовий пістолет: як вибрати

Будівельники, радіоаматори, дизайнери, флористи, художники і домашні майстри. Здавалося б, що об'єднує людей таких різних видів діяльності? Відповідь проста - любов до своєї справи. А ще - один з професійних інструментів.

Steinel 260
читати статтю
Застосування будівельного фена

Всі, хто коли-небудь робив ремонт у своєму будинку, напевно знають, як важко видаляється стара фарба з поверхні. Досить часто використовують для цих цілей старий добрий шпатель і розчинник, але ж є і рішення і ефективніше. 

Steinel 260
читати статтю
Вибір надійного будівельного фена

Чи можна розморозити водопровідну трубу, зняти в'їдається фарбу з віконних рам, зварити шви лінолеуму і картоплю в мундирі одним і тим же інструментом? Запросто! Все перераховане входить в стандартний набір функцій «термо-пістолетів» - будівельних фенів.

Steinel 261
читати статтю
наверх