Монтаж гнучкого каменю

Монтаж гнучкого каменю

Монтаж гнучкого каменю

Steinel | 08.10.2020 677

Гнучкий камінь виробляють у вигляді невеликих окремих пластин або у вигляді шпалер. Монтаж цього виду оздоблювального матеріалу має особливості, які бажано враховувати при роботі.

Загальні принципи роботи з гнучким каменем збігаються з принципами укладання подібних оздоблювальних матеріалів. Вимоги до якості поверхні під облицювання досить високі. Поверхня вирівнюється, очищається від пилу і грунтується. Гнучкий камінь, як і шпалери, повністю повторить рельєф, та всі вадиповерхні. Тому ретельно вирівнюємо стіни або інші оброблювані площині.

На шпалерах з гнучкого каменю і на пластинах з нього при виготовленні наноситься захисна плівка. Відразу позбавлятися від неї не варто, щоб не вимазати клеєм дорогий матеріал, зняти її необхідно в останню чергу.

Гнучкий камінь наклеюється спеціальним клеєм, можна взяти модифікований ПВА або інший контактний клей. Поверхня намазується за допомогою гребінки з дрібними (максимум 6 мм) зубами. Клей застигає не скоро, можна прискорити процес, покриваючи клеєм відразу велику площу. Укласти покриття з гнучкого каменю до застигання клею не складе труднощів. Смуги шпалер або пластини з каменю прикладаються до стіни якомога щільніше і фіксуються в необхідному положенні. Смугу кам'яних шпалер можна притискати валиком або шпателем з пластику.

Необхідно подбати про рівномірність швів. Щоб вийшов ефект безшовної площини слід розігрівати край покриття і щільно притискати до поверхні. Смуги клеяться встик, уникаючи напливів, краю шва пригладжують жорстким шпателем.

Процес загортання полотен з гнучкого каменю не важкий. Якщо потрібно загнути полотно, то перед приклеюванням воно добре гріється будівельним феном і загортається в потрібному напрямку. Виконати вигин можна і за місцем, тільки, навіть при невеликих напівкруглих поворотах, без нагрівання не обійтися. Без застосування фена матеріал потріскається.

Після укладання і висихання клею спеціальною фарбою надаємо швах потрібне забарвлення, коли фарба просохне, знімаємо захисну плівку. Якщо камінь використовувався для зовнішньої обробки, потрібно нанести захисну просочення від вологи та інших природних впливів.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх