Невдале фарбування: способи виправлення

Невдале фарбування: способи виправлення

Невдале фарбування: способи виправлення

Steinel | 11.04.2020 1037

Для боротьби з проблемою невдалого нанесення фарби використовують такі способи:

• підфарбовування;

• декорування;

• видалення старого шару і нанесення нового. 

Доведеться перефарбовувати заново в тих випадках, якщо грунтовка нанесена нерівно або грудками, а також коли фарба була нанесена на ще не висохлий шар. Перш ніж приступити до роботи, важливо визначити причину невдалого фарбування. Серед основних причин виділяють: відсутність грунтовки, поспішне фарбування або невірна техніка нанесення. Крім того, використані будівельні матеріали можуть виявитися неналежної якості. В цьому випадку їх обов'язково потрібно замінити. 

Якщо нанести фарбу на ще не висохлий шар, вона може зморщитися і зіпсувати зовнішній вигляд приміщення. Крім цього, іноді фарба може тріскатися. Це відбувається при фарбуванні в жарку погоду. Від впливу сонячних променів фарба нагрівається, занадто швидко сохне і починає розтріскуватися. До того ж вона може почати відвалюватися. 

Виправити невдале фарбування можна шляхом точкового нанесення. В цьому випадку фарбують тільки окремі ділянки поверхні. Цей варіант можливий тільки при використанні акрилової фарби і якщо фарбу нанесли нерівним шаром. В інших випадках доведеться вдатися до більш складних методів, а саме видалення старого шару і нанесенні фарби заново. 

Потріскану, нерівномірно нанесену або зморщину фарбу потрібно акуратно видалити. Для цього використовують такі інструменти: наждачний папір, скребок і термофен. За допомогою цих інструментів ви легко позбавитеся від непотрібного шару фарби. Тільки після її видалення можна приступати до наступного етапу - грунтовці. 

На всю площу очищеної поверхні наносять грунт. Для досягнення кращого результату це вкрай необхідний захід. Важливо! Після того як грунт завдано, залиште його до повного висихання. Інакше всю роботу доведеться переробляти заново. 

Після висихання грунту переходять до нанесення на поверхню базового шару фарби. Робіть це акуратно, не повторюючи колишніх помилок. Дочекайтеся висихання першого шару барвистого матеріалу. Тільки після цього можна приступати до нанесення другого шару! В іншому випадку фарба знову скривиться. 

При нанесенні фінішного шару барвистого матеріалу потрібно постаратися, щоб він збігався з колірною гамою стіни. Якщо зробити це неможливо, можна вчинити інакше. На невдало пофарбованих ділянках використовують фарбу іншого кольору. Ще один спосіб - відділення зони смугою. В останньому випадку робота буде більш важкою, але результат перевершить всі ваші очікування.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх