Світло та датчики

Особливості та види вуличного освітленняОсобливості та види вуличного освітлення

Вуличне освітлення створено для того, щоб в темний час посилити видимість. Для цього використовують різні джерела світла, які кріпляться на будівлях, стовпах та інших опорах. Це прилади, що забезпечують світло спрямованого спектра, а також розсіяні промені. Але лампи вуличного освітлення годяться не тільки для того, щоб висвітлювати темні вулиці, вони також несуть унікальну атмосферу в оточення, будь-то парк, бульвар або приватний сад.

Steinel 642
читати статтю
Як вибрати вуличний світильник?Як вибрати вуличний світильник?

Ще зовсім недавно вуличні світильники були розкішшю. Однак сьогодні багато власників приватних будинків замислюються про зовнішньому освітленні. Існує досить багато світильників. Тому зробити правильний вибір непросто.

Steinel 681
читати статтю
Встановлення точкових світильниківВстановлення точкових світильників

Перед покупкою світильників точкового типу, в нашому випадку в ванну кімнату, необхідно уважно вивчити, наявний у вашому приміщенні, стелю. Від конструктивних особливостей стелі залежать місця освітлення кімнати. 

Steinel 673
читати статтю
Освітлення саду. Що важливо знати?Освітлення саду. Що важливо знати?

З настанням теплих весняних днів і до пізньої осені, прогулянки по саду буквально незамінні. Особливо допомагають розслабитися прогулянки на чистому і свіжому повітрі в вечрній період часу. У зв'язку з цим, дуже важливо своєчасно подбати про освітлення такого саду - правильне освітлення дозволить уникнути зайвих незручностей в темний час доби, і додасть саду особливого шарму.

Steinel 700
читати статтю
Що таке прожекторЩо таке прожектор

Будівля має бути освітлена так, щоб підкреслити її роль і статус. Офіційні будівлі повинні виглядати строго і солідно, те ж саме можна сказати про банки і деякі комерційні заклади. Інші повинні виглядати яскраво і привабливо, наприклад кафе і ресторани, торгові центри та інші місця дозвілля. Деякі повинні виглядати загадково, піднесено.

Steinel 813
читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх