Вибір надійного будівельного фена

Вибір надійного будівельного фена

Вибір надійного будівельного фена

Steinel | 10.02.2020 1005

Чи можна розморозити водопровідну трубу, зняти застарілу фарбу з віконних рам, зварити шви лінолеуму і картоплю в мундирі одним і тим же інструментом? Запросто! Все перераховане входить в стандартний набір функцій «термо-пістолетів» - будівельних фенів.

Не поспішайте катувати Google питанням: «Де купити будівельний фен?» - спочатку розглянемо нюанси, які допоможуть виключити помилки при виборі  інструменту.

 Базовий набір варіантів використання приладу виглядає так:

  • видалення фарби з поверхонь;
  • формування ПВХ гарячим повітрям;
  • гаряче зварювання швів полівінілхлориду, синтетичної плівки, підлогових покриттів;
  • усадка кабелів з використанням рефлекторного сопла;
  • щадне розморожування замків, водопроводів, ступенів.

 І це ще не всі варіанти застосування будівельних фенів. Так наприклад, автомобілісти використовують фени для розігріву завмерлих замків і різьбових з'єднань, монтажу віброізоляції і акуратного нанесення тонувальної плівки на стекла машин. Дачники - для розпалювання мангалів.

При виборі фена, з'ясуйте, як проявляє себе в роботі сподобався вам будівельний фен, а відгуки власників допоможуть оцінити експлуатаційні якості приладу. 

Як вибрати термофен?

 Потужність не завжди стає визначальною характеристикою цього інструменту. Набагато важливіше температура і продуктивність повітряного потоку, їх сталість і доступність регулювання. Зверніть при виборі фена увагу на ці деталі:

  • кабель живлення з ПВХ ізоляцією неприпустимий в пристрої по ГОСТ 12.2.013.0-91;
  • верхня межа діапазону робочих температур в професійних моделях фенів досягає 700-800 ° С.

 Характеристики, які потрібно враховувати при виборі:

 1. Комплект поставки

Чим більше в ньому базових насадок, тим менше додаткових витрат ляже на плечі власника. Універсальний набір містить наступні сопла: струминне, редукционное, рефлекторне і кругле.

2. Функція термозахисту

Вона незамінна при позапланових перевантаженнях вентилятора. Вона виробляє автоматичне відключення нагрівального елементу до повного охолодження спіралі пристрою.

3. Керамічний ізолятор

Збільшує термін служби інструменту, захищає від перепадів температури нагрівальний елемент.

4. Рідкокристалічний дисплей

Дозволяє контролювати температуру і об'єм повітря, що виходить.

5. Електронна стабілізація термічного потоку

Підтримує задану температуру відпрацьованого повітря незалежно від напруги в мережі, і впливає на продуктивність фена.

6. Функція регулювання нагріву

Забезпечує точність підбору температури при роботі і охолодженні пристрою. Професійний інструмент частіше оснащується регулюванням плавного типу. У побутових моделях передбачений температурний контроль ступеневої типу. Якщо плавне регулювання нагріву не потрібно, вибирайте пристрій з максимальною кількістю ступенів. У фенах без термозахисту при перегріванні спрацьовує одноразовий запобіжник.

 Вирішивши купити будівельний фен в інтернет-магазині, звертайте увагу на форму і зручність ручки, присутність в комплекті упорів для стійкості інструменту в вертикальному положенні. Для епізодичного побутового застосування згодиться малопотужна модель термо-пістолета. Який будівельний фен краще підійде для багаторазових трудомістких процесів?  Пристрої малої потужності ризикують не впоратися з навантаженням, тому розумно вибирати фен професійного рівня з розширеним набором насадок, функцією обдування і терморегуляцією.

Популярний представник професійної лінійки інструменту «Steinel»

Інструмент підходить для зварювання лінолеуму і пластиків, видалення фарби в промислових масштабах. Будівельний фен HG 5000E - забезпечують повний контроль за швидкістю повітряного потоку і температурою повітря. Нагрівальний елемент можна дуже швидко замінити. Кожен замінний нагрівальний елемент містить чіп з вашими персональними даними, що дозволяє керуючій системі приладу виробляти точне самокалібрування циклу. Термовоздуходувка HG 5000E ідеально підходить для швидкого нагріву великих площ. Потужний мотор прокачує до 800 л. гарячого повітря в хвилину через спеціальну форсунку. Попередньо задані потік повітря і температура можуть бути змінені в будь-який час, а система управління, відповідна найсучаснішим екологічним стандартам (EN61000-3-3 і EN61000-3-2), швидко оптимізує умови роботи. 

 

Важливо розуміти, що кращий будівельний фен - це інструмент, функціональність якого підібрана під конкретну задачу.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх