Встановлення точкових світильників

Встановлення точкових світильників

Встановлення точкових світильників

Steinel | 22.10.2020 616

Встановлення точкових світильників

Перед покупкою світильників точкового типу, в нашому випадку в ванну кімнату, необхідно уважно вивчити, наявний у вашому приміщенні, стелю. Від конструктивних особливостей стелі залежать місця освітлення кімнати. В даний сучасний час найбільш використовують підвісні стелі. Такий вид стелі ідеально підходить для врізного світильників. Потопаючи в стелю, знаходяться на одному рівні з полотном. Використання точкових світильників можливо при підсвічуванні шаф, установки в отвори з гіпсокартону, виконанні різних дизайнерських етюдів. Головною особливістю даних світильників є відсутність корпусу, який врізаний в саму споруду. В результаті світло виходить безпосередньо з місця установки, тобто сам по собі. Якщо у вашій ванній встановлений стеля натяжної типу, це не є приводом для відмови від освітлення точкового типу.

В даному випадку можлива установка накладних світильників. Лампа описаного вище світильника знаходиться нижче стелі. Відстань від лампи до стелі відділяє платформа. Такий світильник найбільш безпечний, тому що охолодження відбувається найбільш швидше, остерігаючись вас від непередбачених ситуацій. Технічно як виразний, так і накладної світильник практично неможливо відрізнити. Виходячи зі структури, світильники точкового типу можуть бути поворотними і не поворотними. У першому випадку світильник повертається на триста шістдесят градусів, використовуючи рухливу арматуру. Дуже зручно, завдяки можливості напряму променя в будь-яку бажану сторону. У другому випадку світильник встановлюється одноразово і назавжди. Перевага в формі корпусу - він буває різноманітний. Основний матеріал, з якого виготовляють світильники - це скло і метал. За кольором вибір стандартний: білий, чорний, хромований. Можливо оформлення на замовлення будь-яких форм і кольору.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх