Як вибрати вуличний світильник?

Як вибрати вуличний світильник?

Як вибрати вуличний світильник?

Steinel | 07.11.2020 681

Як вибрати вуличний світильник?

Ще зовсім недавно вуличні світильники були розкішшю. Однак сьогодні багато власників приватних будинків замислюються про зовнішньому освітленні. Існує досить багато світильників. Тому зробити правильний вибір непросто.Придбати вуличний світильник ви зможете в спеціалізованих магазинах свого міста. Також вони можуть продаватися і в інтернет-магазинах.

Під час вибору світильника рекомендується звернути свою увагу на клас захисту. Існує кілька груп освітлювального обладнання. Якісні зовнішні світильники відносяться до класу IP43 / IP44. Справа в тому, що саме такі моделі повністю захищені від вологи і дрібних частинок. Якщо ви хочете трохи заощадити, то можете підшукати світильники з класом IP66, IP65 і IP54.

Різні моделі світильників можуть мати різний тип скла. Рекомендується купити таку модель, яка б мала спеціальне термостійке скло. Його особливістю є високий рівень захисту від ударів. Якщо ви хочете прикрасити свою ділянку за допомогою світильника, то вам слід ще і звернути увагу на декорування скла. Ви можете підібрати для себе модель зі спеціальними художніми стеклами.

Також слід визначитися і з різновидом світильників. Наприклад, ви можете придбати собі настінну модель. Існують ще й грунтові моделі. Потрібно сказати, що найчастіше купують саме їх. З їх допомогою ви зможете прикрасити свою ділянку. Наприклад, для створення райдужної атмосфери такий світильник можна встановити в квітучі кущі.

Німецька компанія Steinel - провідний виробник високоякісної сенсорної продукції для сучасних систем освітлення. В асортименті компанії більше 200 найменувань датчиків присутності, руху, світильників з вбудованими датчиками руху. Багато з них не мають аналогів. Динамічний розвиток компанії дозволяє утримувати лідируючі позиції на ринку автоматизації систем освітлення. 

Ідеї інновацій Steinel засновані на простому принципі: ми думаємо за межами кордонів і ставимо під сумнів природні речі. Завжди в діалозі з клієнтами, споживачами і нашими 1400 співробітників з більш ніж 20 країн. Ми відкриті для нових перспектив, мислимо без обмежень і розвиваємо речі, які не тільки орієнтовані на майбутнє, а й відповідають інтересам людей і навколишнього середовища.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх