Заміна скла в дерев'яній рамі

Заміна скла в дерев'яній рамі

Заміна скла в дерев'яній рамі

Steinel | 23.02.2020 1117

Для того, щоб поміняти скло (наприклад, розбите) в дерев'яній рамі, ви можете не турбувати професійних теслярів, а зробити це самостійно. Якщо з яких-небудь причин вам незручно працювати на місці (доступ утруднений), то зніміть її з петель і покладіть на рівну горизонтальну поверхню. Не забувайте про техніку безпеки при роботі зі склом: чи не кладіть його плазом на підлогу - його легко розчавити, а поставивши до стінки, накрийте чим-небудь яскравим.

 Перед початком роботи надіньте звичайні робочі рукавички або товсті шкіряні, щоб руки були в безпеці, захищені від порізів. Якщо на склі є тріщина, то заклейте її скотчем або малярською стрічкою. Щоб не пошкодити підвіконня, постеліть на нього кілька старих газет.

 Потім в залежності від того, як закріплено скло, видаліть мастику або зніміть штапики. Замазка знімається гострим ножем і плоскою викруткою. Якщо замазка стара, засохла, то можна розігріти її паяльником або будівельним феном, а також можна просто постукати легенько молотком по викрутку або ножа, щоб вона відійшла. Якщо скла були закріплені штапиками, то спочатку з них плоскогубцями виймаються гвоздики, а потім за допомогою стамески прибираються.

 Після цього старе скло витягується з рами і кладеться на газети, які вже попередньо підготовлені. Фальці рами зачистите до такого стану, щоб вони стали гладкими, не залишайте ніяких нерівностей, уламків цвяхів та інше. Це легко робиться напилком, плоскогубцями або стамескою.

 Розміри скла визначаються внутрішніми відстаням оброблених фальцев. Від цієї відстані відніміть приблизно три міліметри - це слід зробити для того, щоб при розширенні (коли підвищиться температура) скло не тріснуло.

 Самостійно скло відрізається за допомогою роликового склоріза. Їм проводиться риса з невеликим натиском, а потім, постукуючи, скло переломлюється по смузі. Якщо вам не хочеться робити цю тонку операцію, то простіше замовити скла необхідних розмірів в майстерні.

 Назад скло можна закріплювати на рамі за допомогою старих штапиков. У висновку обробіть шви силіконовим герметиком. Він повинен бути стійкий до перепадів температури. Все, раму можна вставляти назад!

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх