Застосування будівельного фена

Застосування будівельного фена

Застосування будівельного фена

Steinel | 10.02.2020 1290

Всі, хто коли-небудь робив ремонт у своєму будинку, напевно знають, як важко видаляється стара фарба з поверхні. Досить часто використовують для цих цілей старий добрий шпатель і розчинник, але ж є і рішення і ефективніше. Будівельний фен відмінно підходить для цього завдання. Ми дізнаємося, як ним користуватися, а також розглянемо деякі хитрощі при використанні цього інструменту. 

Насправді будівельний фен є набагато більш універсальним пристроєм. З його допомогою можна просушувати шпалери, різні поверхні і навіть виконувати пайку деяких м'яких металів. Ну а нас цікавить в першу чергу використання фена як засобу по легкому видаленню старої фарби. І це йому чудово вдається. Гаряче повітря, що викидається струменем, розм'якшує фарбу і дозволяє легко видаляти її з поверхні. Це швидко, ефективно і щоб не було подряпин. 

Існують як будівельні фени, так і побутові фени. Їх основна відмінність в температурі нагрівання повітря. У будівельного фена вона вище. Тому використовувати такий фен потрібно тільки в жаростійких рукавичках. Феном обробляють поверхню, а скребком або шпателем здирають фарбу. Чим товщі фарба, яку слід видалити, тим більшу температуру потрібно виставляти, при цьому фен тримають перед скребком або шпателем в декількох см. Якщо ви видаляє фарбу в приміщенні, подбайте про його провітрюванні. Робіть перерви на півгодини, щоб фен не перегрівався. 

Знімати фарбу потрібно акуратно, намагаючись не робити в поверхні відколів і вибоїн. Шпателем краще працювати бічною стороною, тому що вона більш тупа і краще знімає шар фарби. Чи не намагайтеся сильно розігрівати поверхню, оскільки фарба сильно розм'якшити і налипатиме. Здійснюйте поступальні рухи в послідовному напрямку, таким способом скребок або шпатель буде рівномірно зчищати розм'якшити шар фарби. 

Наостанок хочемо зауважити, що найкраще спробувати попрацювати феном самостійно. Практичний досвід буде безцінний. А користь цього інструменту ви оціните по результатам і більше не повернетеся до старих способів зняття фарби.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх