Поради майстру

Сторінка 1 з 2

Особливості та види вуличного освітленняОсобливості та види вуличного освітлення

Вуличне освітлення створено для того, щоб в темний час посилити видимість. Для цього використовують різні джерела світла, які кріпляться на будівлях, стовпах та інших опорах. Це прилади, що забезпечують світло спрямованого спектра, а також розсіяні промені. Але лампи вуличного освітлення годяться не тільки для того, щоб висвітлювати темні вулиці, вони також несуть унікальну атмосферу в оточення, будь-то парк, бульвар або приватний сад.

читати статтю
Як вибрати вуличний світильник?Як вибрати вуличний світильник?

Ще зовсім недавно вуличні світильники були розкішшю. Однак сьогодні багато власників приватних будинків замислюються про зовнішньому освітленні. Існує досить багато світильників. Тому зробити правильний вибір непросто.

читати статтю
Встановлення точкових світильниківВстановлення точкових світильників

Перед покупкою світильників точкового типу, в нашому випадку в ванну кімнату, необхідно уважно вивчити, наявний у вашому приміщенні, стелю. Від конструктивних особливостей стелі залежать місця освітлення кімнати. 

читати статтю
Освітлення саду. Що важливо знати?Освітлення саду. Що важливо знати?

З настанням теплих весняних днів і до пізньої осені, прогулянки по саду буквально незамінні. Особливо допомагають розслабитися прогулянки на чистому і свіжому повітрі в вечрній період часу. У зв'язку з цим, дуже важливо своєчасно подбати про освітлення такого саду - правильне освітлення дозволить уникнути зайвих незручностей в темний час доби, і додасть саду особливого шарму.

читати статтю
Що таке прожекторЩо таке прожектор

Будівля має бути освітлена так, щоб підкреслити її роль і статус. Офіційні будівлі повинні виглядати строго і солідно, те ж саме можна сказати про банки і деякі комерційні заклади. Інші повинні виглядати яскраво і привабливо, наприклад кафе і ресторани, торгові центри та інші місця дозвілля. Деякі повинні виглядати загадково, піднесено.

читати статтю
Монтаж гнучкого каменюМонтаж гнучкого каменю

Гнучкий камінь виробляють у вигляді невеликих окремих пластин або у вигляді шпалер. Монтаж цього виду оздоблювального матеріалу має особливості, які бажано враховувати при роботі будівельним феном

читати статтю

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх