Освітлення саду. Що важливо знати?

Освітлення саду. Що важливо знати?

Освітлення саду. Що важливо знати?

Steinel | 08.10.2020 752

Освітлення саду. Що важливо знати?

З настанням теплих весняних днів і до пізньої осені, прогулянки по саду буквально незамінні. Особливо допомагають розслабитися прогулянки на чистому і свіжому повітрі в вечрній період часу. У зв'язку з цим, дуже важливо своєчасно подбати про освітлення такого саду - правильне освітлення дозволить уникнути зайвих незручностей в темний час доби, і додасть саду особливого шарму. Плюси освітлення садової території очевидні, і ось деякі з них:

  1. Освітлення - це безпека під час прогулянок по саду у вечірній час. При світлі легше уникнути вивиху ноги або поранень про різні гілки кущів або інших рослин.
  2. Висвітлення, безсумнівно, додасть будь-якому саду естетичності, шарму і загадкового чарівності.
  3. Не варто забувати і практичної складової - садові роботи можна буде виконувати і після заходу сонця.

Сад - це заспокійливе місце, де можна розслабитися і відпочити від шуму, суєти і проблем повсякденного життя. Дуже часто він перетворюється в місце зустрічей з сім'єю або друзями. В такому випадку просто необхідно подбати про правильне освітлення для прогулянок в літні теплі вечори. Ось що використовується для освітлення саду:

  • Садові прожектори. Прожектор - досить популярний спосіб освітлення території, що допомагає підкреслити наявність в саду естетичних деталей у вигляді найменших дрібничок. За допомогою прожекторів не складе труднощів вибрати, яке місце має бути освітлене, і в який бік повинен бути спрямований світло. Безумовно, це додасть елемент загадковості, і в той же час, практичності улюбленого місця відпочинку.
  • Світлодіоди - дуже маленькі джерела світла, які досить м'яко допоможуть висвітлити красиві образи садових квітів. Їх так само можна використовувати для виділення контуру шляху і підсвічування декоративної водойми або каскаду. Виходить дуже приємний і ніжний ефект, який використовується в невеликих просторах саду.
  • Ліхтарі на стовпах - дуже часто використовуються для освітлення в'їзних воріт на подвір'я або гараж. Їх перевага в тому, що в сучасних конструкціях можна контролювати їх висоту і встановлювати на тому рівні, який найбільше підходить. Такий спосіб стане прекрасним рішенням і для освітлення довших доріжок, що ведуть через сад. Ліхтарі на стовпах дуже економічні, тому що дають багато світла, і немає відбудую необхідності встановлювати їх близько один до одного. Такі ліхтарі покривають досить велику площу освітлення, що, безсумнівно, є великим плюсом.
  • Інші освітлювальні прилади для саду - садові бра, звичайні лампи розжарювання, люмінесцентні лампи і т.д. Благо, сучасний ринок садових пренадлежностей може зробити масу пропозицій і втілити в жизь будь-яку фантазію.

Як видно з вищесказаного, можливостей досить багато, і все залежить від особистих переваг, смаків і ресурсу садівника. Нехай кожен сад буде тим місцем, в яке так хочеться скоріше потрапити для відпочинку та приємного проведення часу.

На даній сторінці будуть представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх