Група STEINEL

Група STEINEL

Група STEINEL

09.10.2019 838

Винахідливість з 1959 року.

У 1959 році пан Генріх Вольфганг Штейнель заснував компанію STEINEL в Реда-Віденбрюк. У 2004 році пан Інго Штайнель приєднався до керівництва і з тих пір керує компанією. З тих пір STEINEL послідовно розвивалася від піонера до лідера в області технологій та інновацій в сегментах ринку управління світлом завдяки сенсорної технології, а також пристроїв з гарячим повітрям і пістолетів для гарячого клею. У наших власних центрах розробки в Німеччині, Чехії та Швейцарії створюються інноваційні та інтелектуальні продукти зі світовим ім'ям. Виробництво здійснюється виключно на власних заводах компанії в Німеччині, Швейцарії, Румунії та Республіці Молдова. Зроблено в Європі - запорука успіху STEINEL.

Інші новини розділу

  • Один акумулятор, багато рішень Cordless Alliance System (CAS) 15.12.202267 Один акумулятор, багато рішень Cordless Alliance System (CAS)

    CAS — це багатобрендова система акумуляторних батарей від провідних виробників електроінструментів, яка зосереджена на 18 В, ключовому сегменті професійних застосувань. 

  • Steinel отримує нагороду TOP 100 як сама інноваційна компанія середнього розміру 10.02.2020940 Steinel отримує нагороду TOP 100 як сама інноваційна компанія середнього розміру
    Herzebrock-Clarholz 30 червня 2018 року. Завдяки винятковому інноваційного потенціалу та управління інноваціями між компаніями, STEINEL був відзначений на загальнонаціональному конкурсі компаній TOP 100 в цьому році.
  • STEINEL бренди 09.10.2019903 STEINEL бренди
    З брендом STEINEL і підрозділами STEINEL PROFESSIONAL і STEINEL SOLUTIONS продукти і рішення для професіоналів, професійних користувачів і промисловості пропонуються в рівній мірі. Основними напрямками продукції є автоматичні світлові і термічні інструменти.
наверх