Один акумулятор, багато рішень Cordless Alliance System (CAS)

Один акумулятор, багато рішень Cordless Alliance System (CAS)

Один акумулятор, багато рішень Cordless Alliance System (CAS)

15.12.2022 68

Відкрийте для себе свободу бездротового зв’язку – тепер багато виробників!

Cordless Alliance System (CAS) — це система акумуляторних блоків провідних виробників електроінструментів від різних виробників.

Тепер це дозволяє використовувати ряд професійних застосувань також з акумуляторними блоками - від стандартних до спеціальних завдань.

Одна акумуляторна батарея для всього: тепер ви можете легко поєднувати вироби різних марок, акумулятори та зарядні пристрої. CAS — це багатобрендова система акумуляторних батарей від провідних виробників електроінструментів, яка зосереджена на 18 В, ключовому сегменті професійних застосувань. 

Акумуляторні батареї використовуються в багатьох різних сферах застосування. Перспективна система акумуляторних батарей, яка гарантує вам чітку економічну перевагу та безпеку інвестицій.

100% передова технологія акумуляторної батареї!

CAS використовує найпотужнішу в галузі акумуляторну систему від Metabo. Маючи більш ніж 30-річний досвід роботи з акумуляторними блоками , Metabo є піонером у технології акумуляторних блоків і в темі «бездротового будівництва».

З 2009 року акумуляторні блоки будь-якого покоління на 100% сумісні між собою - з усіма машинами та зарядними пристроями свого класу вольт. Це актуально сьогодні і буде істинним також завтра.

Основна увага приділяється 18 В, найважливішому діапазону застосування для професійних користувачів . Також LiHD найпотужніша технологія акумуляторної батареї у світі на 100% сумісна з CASТехнологія охоплює діапазон продуктивності від 400 до 3200 Вт і, таким чином, забезпечує достатню потужність навіть для дуже енергоємних застосувань.

100% ваших переваг!

CAS означає складну систему акумуляторних батарей, на яку тепер можна покластися для різних стандартних і спеціальних застосувань.

Яку користь ви отримуєте від цього? Завдяки багаторазовому використанню наявних акумуляторних блоків ви отримуєте явну економічну вигоду.

CAS також пропонує найвищу надійність і високу безпеку інвестицій гарантовано стійкої системи акумуляторних батарей.

Всі бренди CAS - 100% сумісність

Партнер CAS – це альянс спеціалістів широкого профілю та спеціалістів , які чітко зосереджуються на електроінструментах для професійного застосування. Альянс об’єднує інноваційну силу, високу продуктивність продукції та спільну мету зробити професіоналів незалежними від розетки.

Додаткову інформацію про машини, акумулятори та зарядні пристрої, а також про послуги відповідних виробників можна знайти, натиснувши відповідне посилання «на веб-сайт».

Інші новини розділу

  • Steinel отримує нагороду TOP 100 як сама інноваційна компанія середнього розміру 10.02.2020940 Steinel отримує нагороду TOP 100 як сама інноваційна компанія середнього розміру
    Herzebrock-Clarholz 30 червня 2018 року. Завдяки винятковому інноваційного потенціалу та управління інноваціями між компаніями, STEINEL був відзначений на загальнонаціональному конкурсі компаній TOP 100 в цьому році.
  • Група STEINEL 09.10.2019838 Група STEINEL
    Винахідливість з 1959 року. У 1959 році пан Генріх Вольфганг Штейнель заснував компанію STEINEL в Реда-Віденбрюк. У 2004 році пан Інго Штайнель приєднався до керівництва і з тих пір керує компанією.
  • STEINEL бренди 09.10.2019903 STEINEL бренди
    З брендом STEINEL і підрозділами STEINEL PROFESSIONAL і STEINEL SOLUTIONS продукти і рішення для професіоналів, професійних користувачів і промисловості пропонуються в рівній мірі. Основними напрямками продукції є автоматичні світлові і термічні інструменти.
наверх